Norint iškrėsti gerą pokštą, daug investuoti nereikia. Net ir šaldytuvai internetu pigiau gali tapti puikiu objektu, kuriame būtų iškrečiamas tas pokštas. Nesvarbu, ar tai vokiški, japoniški šaldytuvai, ar lietuviški šaldytuvai „Snaigė“, bet pokštą, ir dar gana neblogą, iškrėsti tikrai galima.
Pokštas šaldytuve
Pakalbėkime apie dvi rūšis pokštų, susijusių su šaldytuvais. Pirmoji – tai rūšis, kai pokštą jūs iškrečiate pats, o antroji, kai lietuviški šaldytuvai arba kitų šalių gamintojų šaldytuvai jus nustebina savais pokštais.
Paimkite balto ir juodo popieriaus, iškirpkite nedidelius skrituliukus baltus, prie jūsų priklijuokite mažesnius juodus – taip atrodys, kad padarėte nedideles popierines akis. Jas paimkite ir užklijuokite ant įvairių produktų, esančių šaldytuve. Ant pieno dėžučių, ant maisto pakuočių. Žmogus, kuris atvers šaldytuvo dureles, iš pradžių nieko nepastebės, vėliau ims skaniai juoktis, nes tokį poveikį jam sukels padarytas pokštas. Atsidarai šaldytuvą, o ten į tave žvelgia daug juokingų produktų su akutėmis. Pokštas tiks ir balandžio pirmai, ir kitoms šventėms.
Pokštai, kuriuos jums iškrės senas šaldytuvas
Deja, pokštai, kuriuos jums iškrės senas šaldytuvas, nebus tokie linksmi. Tai bus gedimai. Kokie dažni pasitaikantys šaldytuvo gedimai? Kai kurie atsiranda tiesiog dėl to, kad šaldytuvas būna labai prišalęs. Tarkime, ima dėl per didelio ledo kiekio niekaip neužsidaryti kamera, gali dėl to lūžti durelės. Neatitirpdytam šaldytuvui tenka vis daugiau ir daugiau šaldyti, kol galiausiai jis ima eikvoti be galo daug energijos. Galite tai matyti tiesiog žiūrėdami į skaitliukus, kadangi ten bus ir akivaizdu, kiek daug energijos išnaudoja šaldytuvas, kaip jis negali niekaip nustoti burgzti. Taigi, tai bus vienas pokštas – labai didelė sąskaita už elektros energiją ir traktoriaus burzgimą primenantis garsas, kai televizorius dirba.
Dar vienas pokštas – viena šaldytuvo dalius šąla, kita tirpsta. Tai taip pat rodo didelį gedimą ir tai, kad šaldytuvas jau išeina iš savo naudojimo laiko, ir žinoma, kad jis jau visai baigia pasenti, kad nebuvo prižiūrėtus. Nusipirkus naują šaldytuvą rekomenduojama jį naudoti tiek, kiek siūlo gamintojai. Taip pat pirmus metus galioja ir garantinė priežiūra, kai sugedus šaldytuvui, jis gali būti sutaisomas nemokamai. Tačiau, jeigu turite jau tik labai seną šaldytuvą, tuomet kažin ar verta kažką dar taisyti, geriau įsigyti naują. Nemalonu, kai šaldytuvas iškrečia baisiausią pokštą – tiesiog išsijungia apie tai nepranešęs, o visas maistas viduje sugenda.