Jeigu ekrano apsaugos Huawei telefonams neturėjote ir vieną dieną negailestingai sudaužėte savo telefoną, turite ne pačią linksmiausią istoriją. Tačiau, nors istorija ir ne linksma, ji visgi jūsų istorija, ir ji yra tiesa. Taigi, galite pagalvoti, kaip sudaužėte savo telefoną ir papasakoti savo istoriją. Keletas žmonių sudalyvavo tokių istorijų konkurse ir papasakojo savo nesėkmės istorijas.
Tik nusipirkau, numečiau nuo stalo
Tomas pasakoja, kad tik nusipirkęs naują telefoną išsimokėtinai, numetė ir sudaužė. „Kokius du mėnesius galvojau, pirkti ar nepirkti. Ir ar pirkti išsimokėtinai. Kaip tik šito ir bijojau pirkdamas lizingu, kad gal teks mokėti už telefoną dar daug laiko, kai iš tikro jis jau bus gal sudaužytas, gal šiaip kažkodėl neveiks. Na ir ką, kas gi nutiko? Taip ir nutiko, kad aš jį nusipirkau ir tą pačią dieną jis krito labai žemai ir labai smarkiai daužėsi. Prieš perkant galvojau, jo kaina yra 200 eurų, su ryšio operatoriaus planu dviem metam išsimokėsiu jį už tą pačią kainą, bet bent jau nereikės jausti, kad iškart tokią sumą pakloju. Tai, kai pirmą dieną jį numečiau nuo stalo, teko pasigailėti, kad nenusipirkau ir dėkliuko savo naujam Huawei telefonui. Tikriausiai, jeigu būčiau pirkęs ir dėklą, viskas būtų susiklostę daug geriau ir jis nebūtų taip sugedęs“, – sako jis.
Lenkiausi užsirišti batų, iškrito iš kišenės
Aistė prisimena, kaip paskutinę dieną universitete ėjo pateikti į dekanatą pareiškimą, kad išeina iš studijų. O universiteto grindys buvo tikrai kietos… „Pamenu, ėjau gražiais universiteto koridoriais tikrai linksma, nes pagaliau man palengvėjo, supratus, kad daugiau čia nebegrįšiu ir nešvaistysiu savo laiko. Kažkaip viskas atrodė tobula, tik ne atsirišęs batraištis. Tada pasilenkiau jo užsirišti ir išgirdau tarkštelėjimą. Pamačiau, kaip po koridorių čiuožinėja visos mano telefono dalys. Taigi, telefoną prieš tai laikiau kišenėje, ir dabar jis tapo galutinai sukultas. Buvo gaila ir drauge pikta. Tačiau vis tiek jaučiausi gerai. Maniau, tai man pamoka būti atsargesnei. Kaip ir pasimokiau, kad reikia atsargiai stoti į universitetą ir rinktis tik išties gerą specialybę“, – sako ji.
Sutraiškiau su daiktais oro uoste
Benas prisimena, kaip savo telefoną taip toli įgrūdo kuprinėje keliaudamas lėktuvu, kad po skrydžio ištraukė jį sutraiškytą kaip obuolį. Nuo to laiko, telefoną visada pasiima su savimi, o ne palieka bagaže.