Kai į mane kreipėsi dar vienas žmogus, prašydamas, kad padėčiau jam su data recovery service London, pasidarė ir gaila, ir nesmagu vienu metu. Žmogui jau ne pirmą kartą nutinka bėda, kai dingsta svarbūs duomenys. Tuo tarpu,micro sd card recovery kaip paslauga nėra tokia brangi, tačiau dažniausiai grąžinti duomenis net nepavyksta. Tada galvoju apie tai, kodėl tiems žmonėms iš įvairių laikmenų apskritai dingsta duomenys. Štai kokias priežiūras išskiriu, kodėl jums dingsta duomenis.
Kompiuterį traktuojate kaip bet kokį kitą rakandą
Dar praėjusio šimtmečio viduryje medijų tyrinėtojai įvardino, kad medijas galima vadinti žmogaus tęsiniais. Kas tai yra, kaip tai suprasti? Technologijos tarsi sustiprina mūsų pačių galias, pagerina jusles, mes geriau matome, girdime, atsimename. Tarsi tai būtų protezai mūsų pačių galimybėms. Taip pavadinus medijas teoretikas nesuklydo. Teoriškai taip ir yra. Tačiau praktikoje žmonės be reikalo savo kompiuterius ar telefonus traktuoja kaip visiškus savęs paties tęsinius. Tarsi jų kompiuteriai ir telefonai turėtų atsidurti visur, kur jie patys eina: virtuvėje prie maisto, tualete, lovoje, bet kokios temperatūros erdvėse, netgi drėgmėje. Nors medijos atlieka mūsų juslių sustiprinimo funkciją, visgi reikia labai pasistengti ir užtikrinti šiems daiktams tinkamą priežiūrą. Negalima tiesiog imti ir neatsakingai palikti daiktų vietose, kurios jiems pavojingoms. Tik tada, kai kompiuterines technologijas ir ryšio priemones grąžinsime į jų kategorijas ir naudosime ne kaip kokį savo visur tąsomą kasdieninį megztinį, tik tada galėsime ramiau gyventi.
Nedarote atsarginių kopijų
Paprastas būdas išvengti svarbios informacijos praradimo – padaryti atsargines kopijas. Filmus ir video, taip pat garsą galima susirašyti į CD, visa kita į išorinius kietuosius diskus, nukelti ir į debesų kompiuterijos saugyklas. Tiesiog viską,kas svarbu kopijuoti. Praradus technologiją mums nebereikės kartu prarasti ir informacijos. Juk patys kompiuteriai nusidėvi ir natūralu, kad jie vieną dieną suges. Tad būkime pasirengę tam ir savo duomenis saugokime kitur. Juk, kai nusidėvi teptukas ir pasibaigia dažai, juos išmesdami kartu neišmetame ir su jais nutapytų paveikslų. Tai būtų visiška kvailystė. Tad ir su kompiuteriu sukurtus duomenis ir pačius kompiuterius reikia traktuoti kaip visiškai skirtingus bei savarankiškus dėmenis. Įvertinkite savo informacijos svarbą ir laikykite ją kažkur, kur yra saugiau. Fiziškai tai neužima vietos, materialiai tai taip pat daug nekainuoja įsigyti kažkokią saugyklą. Tad padarykite ir daugiau atsarginių kopijų.