Jei reikėtų lyginti kainas, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokios kryptys domina. Jei domina kryptys į tolimuosius kraštus, pavyzdžiui, į Aziją, Australiją, Ameriką ir pan., reikėtų rinktis brangesnes aviakompanijas. Tokių krypčių kainos prasideda nuo kelių šimtų eurų. Kadangi tai tolimos kryptys, tokios kainos yra priimtinos. Lėktuvų bilietų kainų svyravimai yra bet kurioje aviakompanijoje, todėl svarbiausia tinkamu laiku rasti tinkamą pasiūlymą.
Tačiau, kalbant apie Europą, žinoma, reikėtų rinktis pigesnių skrydžių bendroves. Ryanair iš Lietuvos skraidina į 13 šalių. O iš jų galima nuskristi į dar daugiau. Tad pasirinkimas nemažas. Žinoma, kaip ir visur, Ryanair bilietai gali būti ir pigūs, ir brangūs. Viskas priklauso ir nuo datos, ir nuo krypties. Kartais į tą patį miestą skirtingomis datomis bilietų kaina gali išaugti bene 10 kartų. Vyrauja tendencija, kad kuo anksčiau Ryanair bilietai perkami, tuo daugiau galima sutaupyti. Bent jau dažniausiai taip būna. Nebent atsiranda akcija, tuomet kaina kristeli žemyn. Bet tokie džiaugsmai itin dažnai nevyksta.
Ryanair bilietų kainos priklauso ir nuo krypties populiarumo. Jei rinksimės visų mylimą Barseloną, teks sumokėti daugiau nei, sakykim, į Oslą. Turbūt galima suskaičiuoti ant rankos pirštų (arba išvis negalima), kiek kartų į Barseloną buvo panaši kaina kaip į Oslą. O į Oslą galima nuskristi už 10 EUR ir pan. O į Barseloną kainos prasideda nuo maždaug 20 EUR. Atrodo nedaug, bet kainos sumuojasi. Štai ką reiškia turistų lankomesnės kryptys.
Ryanair bilietai kainavo mažiausiai tuomet, kai buvo pradėta skraidyti į Kopenhagą. Ta proga, lėktuvų bilietų buvo galima įsigyti tik už 1 EUR! Tokių kainų niekur nebuvo! Tokiais atvejais, reikia būti itin mikliems ir skubiai reaguoti, nes bilietai labai greitai išperkami. Jei šiuo pasiūlymų pasinaudojote – esate vienas iš laimingųjų.
Lyginant su kitomis pigių skrydžių aviakompanijomis, dažniausiai tomis pačiomis kryptimis Ryanair bilietai kainuos keliais eurais mažiau. Pavyzdžiui, su Wizzair į Oslą nuskristi kainuoja nuo 15 EUR, o Ryanair pasiūlymuose galima rasti skrydžius už 8 EUR. Tik reikėtų atkreipti dėmesį, kad gali skirtis oro uostai, tad reikėtų padėlioti pliusus ir minusus, kuri aviakompanija visgi apsimoka labiau.
Ryanair bilietai keliais eurais kainuoja šiek tiek daugiau perkant per bilietų rezervavimo sistemą. Tačiau galima įžvelgti ir pliusų. Jei kyla nesusipratimai, jei reikia užsisakyti tam tikrą papildomą paslaugą, jei reikia pakeisti skrydžio datą, kryptį arba įvedus neteisingus duomenis reikia kažką pakoreguoti, visais klausimais galima kreiptis į bilieto pardavėją ir jis susisiekęs su Ryanair atstovais viską sutvarkys. Pliusas tiems, kurie nekalba angliškai ir šių problemų išspręsti negalėtų be pagalbos, kadangi Ryanair lietuviškai nebendrauja. Taigi, jūsų pardavėjas atsakingas už jus. Taip pat nereikia pergyventi dėl registracijos, kadangi bilieto pardavėjas tinkamu metu užregistruoja keleivį į skrydį ir atsiunčia bilietus tiesiai į el. paštą. O jei Ryanair bilietai perkami tiesiogiai iš Ryanair, tuomet visas bėdas ar neaiškumus teks spręsti patiems.